Roland DG, Sign ve Digital UK 2020'de UV baskı çözümlerini tanıtacak

ileadmin

Roland DG, Sign ve Digital UK 2020'de UV baskı çözümlerini tanıtacak

28-30 Nisan 2020 tarihleri arasında Birmingham’ın NEC’sinde yer alan Sign ve Digital UK, önde gelen markaları, önemli endüstri paydaşlarını ve dijital baskı, tabela yapım ve sergileme pazarlarından binlerce katılımcıyı bir araya getirecek. Bu bilgilendirici ticaret fuarı, 30 yılı aşkın süredir Birleşik Krallık ve ötesinden profesyonelleri cezbetmektedir.

UV baskının heyecan verici potansiyeli

Sign ve Digital UK’nin önceki sürümleri için Roland, eko-solvent, boya süblimasyonu, UV, lazer kazıma ve daha fazlası dahil olmak üzere kapsamlı görüntüleme teknolojilerini tanıttı. Bununla birlikte, bu yılki gösteri için F10 standında bulunan endüstri öncüsü UV baskı çözümlerini gündemine alacak.

Tabela profesyonellerinin UV baskıyı işlerinde bir seçenek olarak ciddiye almasını istiyoruz. UV’nin üretimine dahil edilmesinin bir sonucu olarak birçok işletmenin büyüdüğünü gördük ve bu teknolojinin yapabileceği büyük farkı iletmek istiyoruz. ”

Rob Goleniowski, Roland DG Satış İngiltere ve İrlanda Başkanı

Her işletme için Roland UV çözümleri

Roland’ın Sign ve Digital UK’deki amiral gemisi UV sistemi, yaklaşık 15,7 x 7,2 feet’lik ayak izine sahip yüksek üretim düz yataklı UV yazıcı olan yeni IU-1000F olacak – büyük tabelalar oluşturmak için mükemmel. Ayrıca, tabela pazarında iş için rekabet edenler için olağanüstü hız ve kalite, temel nitelikler sunar.

Bunun yanı sıra, ürün yelpazesine katılan en yeni yazıcı / kesici olan Roland VersaUV LEC2-300 de olacak. Roland’ın yenilikçi UV mürekkebi sayesinde LEC2, simüle kabartma, diğer dokusal efektler ve Braille için net mürekkep basmanın yanı sıra CMYK ve beyaz ve fantastik kesme doğruluğu için olağanüstü görüntüleme kalitesi sunar.

Daha küçük eşyalara kişiselleştirme ve dekorasyon eklemek için, son derece popüler VersaUV LEF2 serisi – aynı zamanda Nisan ayında NEC’de de sergileniyor. Bu az yer kaplayan UV çözümü, dokulu efektler için keskin beyaz, canlı CMYK ve saydam mürekkepler basar ve çok çeşitli malzeme ve ürünlere hızlı, doğrudan baskı yapar.

LEF nispeten kompakt bir makineye çok fazla uyum sağlıyor, “diyor Rob Goleniowski.” Yaratılabilen ürünlerin genişliği göz önüne alındığında, yatırımınızdan hızlı bir şekilde geri dönmek oldukça kolay. ”

Bir dizi baskı teknolojisi

Ayrıca Roland’ın eko solvent baskı ve kesme teknolojisi de sergilenecek. Sign ve Digital UK katılımcıları, yoğun araştırmanın temelinde geliştirilen ödüllü bir yazıcı / kesici olan TrueVIS VG2-640’ı deneyimleyebilecekler. VG2-640, turuncu renkli yeni TR2 mürekkepleri sayesinde üstün kesme hassasiyeti ve inanılmaz derecede hassas renk üretimi sağlar. Kullanıcılar ayrıca bu verimli üretim cihazı ile çarpıcı kalitede baskıları sadece altı saatte bitirmeyi bekleyebilirler.

Roland’ın Sign ve Digital UK teknoloji vitrini 28-30 Nisan 2020 arasında F10 standında bulunabilir.

Yazar hakkında

admin administrator